MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint
15 %
15 %
Akcija traje od 23.05.2026 do 22.06.2026
Cena sa PDV-om. U cenu nisu uračunati troškovi isporuke
MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint
Šifra artikla: 63509112
Molimo Vas unesite neophodne podatke, kako biste dobili odgovor na kreirani upit. Odgovor šaljemo na unetu mail adresu.
* Rok isporuke za online kupovinu 2-5 radnih dana.
* Pomoć prilikom kupovine: 034 / 617 1297 radnim danima od 08-16H
* Kako obaviti online kupovinu?
MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint poseduje metalni ram veličine 13", kao i visokokvalitetne Wanda gume dimenzija 24" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje na različitim terenima. Opremljen je prednjim i zadnjim disk kočnicama za sigurnije i efikasnije kočenje, dok aluminijumske duple felne od 24" doprinose većoj izdržljivosti i manjoj težini bicikla. MTB tip upravljača omogućava udobnu i sigurnu vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom pruža lako i precizno menjanje stepena prenosa. Bicikl dolazi sa udobnim VADER sedištem i novim quick release sistemom koji omogućava brzo i jednostavno podešavanje ili skidanje određenih delova bicikla. MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint namenjen je deci i tinejdžerima uzrasta približno od 8 do 13 godina, odnosno visine oko 135 do 155 cm, a pogodan je za gradsku vožnju, park, školu i lagane makadamske staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 13" |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 24" × 1.95 |
| Kočnice | DISK prednje i zadnje kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske |
| Felne | Aluminijumske 24" duple felne |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 |
| Sedište | VADER sedište |
| Quick release | Novi model sa quick release sistemom |
| Oslonac | Zadnji potpora/stalak za parkiranje |
MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint poseduje metalni ram veličine 13", kao i visokokvalitetne Wanda gume dimenzija 24" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje na različitim terenima. Opremljen je prednjim i zadnjim disk kočnicama za sigurnije i efikasnije kočenje, dok aluminijumske duple felne od 24" doprinose većoj izdržljivosti i manjoj težini bicikla. MTB tip upravljača omogućava udobnu i sigurnu vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom pruža lako i precizno menjanje stepena prenosa. Bicikl dolazi sa udobnim VADER sedištem i novim quick release sistemom koji omogućava brzo i jednostavno podešavanje ili skidanje određenih delova bicikla. MAX bicikl za tinejdžere Diva 24 FIX mint namenjen je deci i tinejdžerima uzrasta približno od 8 do 13 godina, odnosno visine oko 135 do 155 cm, a pogodan je za gradsku vožnju, park, školu i lagane makadamske staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 13" |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 24" × 1.95 |
| Kočnice | DISK prednje i zadnje kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske |
| Felne | Aluminijumske 24" duple felne |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 |
| Sedište | VADER sedište |
| Quick release | Novi model sa quick release sistemom |
| Oslonac | Zadnji potpora/stalak za parkiranje |