MAX bicikl za odrasle Stamena 27.5 FSL petrolej
15 %
15 %
Akcija traje od 23.05.2026 do 22.06.2026
Cena sa PDV-om. U cenu nisu uračunati troškovi isporuke
MAX bicikl za odrasle Stamena 27.5 FSL petrolej
Šifra artikla: 63509106
Molimo Vas unesite neophodne podatke, kako biste dobili odgovor na kreirani upit. Odgovor šaljemo na unetu mail adresu.
* Rok isporuke za online kupovinu 2-5 radnih dana.
* Pomoć prilikom kupovine: 034 / 617 1297 radnim danima od 08-16H
* Kako obaviti online kupovinu?
MAX bicikl za odrasle Stamena 27.5 FSL petrolej poseduje metalni ram veličine 17", kao i FSL aluminijumski prednji amortizer sa mogućnošću zaključavanja, što omogućava bolju kontrolu i prilagođavanje različitim uslovima vožnje. Opremljen je visokokvalitetnim Wanda gumama dimenzija 27,5" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje na asfaltu, makadamu i lakšem terenu. Prednje i zadnje disk kočnice obezbeđuju sigurno i pouzdano kočenje, dok aluminijumske duple felne od 27,5" doprinose izdržljivosti i čvrstoći konstrukcije. MTB tip upravljača omogućava sportsku i stabilnu vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom omogućava lako prilagođavanje različitim terenima i nagibima. Bicikl je opremljen VADER sedištem i novim quick release sistemom za brzo podešavanje visine sedišta, što ga čini praktičnim i udobnim za svakodnevnu upotrebu. Namenjen je tinejdžerima i odraslima visine približno od 160 do 180 cm, a idealan je za gradsku vožnju, park, asfalt, kao i za lakše i srednje zahtevne makadamske i planinske staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 17" |
| Amortizer | FSL aluminijumski prednji amortizer sa zaključavanjem |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 27,5" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 27,5" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji potporni stalak za parkiranje bicikla |
MAX bicikl za odrasle Stamena 27.5 FSL petrolej poseduje metalni ram veličine 17", kao i FSL aluminijumski prednji amortizer sa mogućnošću zaključavanja, što omogućava bolju kontrolu i prilagođavanje različitim uslovima vožnje. Opremljen je visokokvalitetnim Wanda gumama dimenzija 27,5" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje na asfaltu, makadamu i lakšem terenu. Prednje i zadnje disk kočnice obezbeđuju sigurno i pouzdano kočenje, dok aluminijumske duple felne od 27,5" doprinose izdržljivosti i čvrstoći konstrukcije. MTB tip upravljača omogućava sportsku i stabilnu vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom omogućava lako prilagođavanje različitim terenima i nagibima. Bicikl je opremljen VADER sedištem i novim quick release sistemom za brzo podešavanje visine sedišta, što ga čini praktičnim i udobnim za svakodnevnu upotrebu. Namenjen je tinejdžerima i odraslima visine približno od 160 do 180 cm, a idealan je za gradsku vožnju, park, asfalt, kao i za lakše i srednje zahtevne makadamske i planinske staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 17" |
| Amortizer | FSL aluminijumski prednji amortizer sa zaključavanjem |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 27,5" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 27,5" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji potporni stalak za parkiranje bicikla |