MAX bicikl za tinejdžere Cobra 24 FS plava
15 %
15 %
Akcija traje od 23.05.2026 do 22.06.2026
Cena sa PDV-om. U cenu nisu uračunati troškovi isporuke
MAX bicikl za tinejdžere Cobra 24 FS plava
Šifra artikla: 63509110
Molimo Vas unesite neophodne podatke, kako biste dobili odgovor na kreirani upit. Odgovor šaljemo na unetu mail adresu.
* Rok isporuke za online kupovinu 2-5 radnih dana.
* Pomoć prilikom kupovine: 034 / 617 1297 radnim danima od 08-16H
* Kako obaviti online kupovinu?
MAX bicikl za tinejdžere Cobra 24 FS plava poseduje metalni ram veličine 14", kao i prednji amortizer koji doprinosi udobnijoj vožnji i boljem upijanju neravnina na terenu. Opremljen je visokokvalitetnim Wanda gumama dimenzija 24" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje tokom vožnje. Prednje i zadnje disk kočnice omogućavaju sigurno i efikasno kočenje, dok aluminijumske duple felne od 24" doprinose većoj izdržljivosti i otpornosti bicikla. MTB tip upravljača pruža bolju kontrolu i udobnost, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom omogućava lako prilagođavanje različitim uslovima vožnje. Bicikl je opremljen udobnim VADER sedištem i namenjen je deci i tinejdžerima uzrasta približno od 8 do 13 godina, odnosno visine oko 135 do 155 cm. Idealan je za gradsku vožnju, park, školu, kao i lagane makadamske i zemljane staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 14" |
| Amortizer | FS prednji amortizer |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 24" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 24" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji oslonac za parkiranje bicikla |
MAX bicikl za tinejdžere Cobra 24 FS plava poseduje metalni ram veličine 14", kao i prednji amortizer koji doprinosi udobnijoj vožnji i boljem upijanju neravnina na terenu. Opremljen je visokokvalitetnim Wanda gumama dimenzija 24" × 1.95 koje pružaju stabilnost i dobro prijanjanje tokom vožnje. Prednje i zadnje disk kočnice omogućavaju sigurno i efikasno kočenje, dok aluminijumske duple felne od 24" doprinose većoj izdržljivosti i otpornosti bicikla. MTB tip upravljača pruža bolju kontrolu i udobnost, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom omogućava lako prilagođavanje različitim uslovima vožnje. Bicikl je opremljen udobnim VADER sedištem i namenjen je deci i tinejdžerima uzrasta približno od 8 do 13 godina, odnosno visine oko 135 do 155 cm. Idealan je za gradsku vožnju, park, školu, kao i lagane makadamske i zemljane staze.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Metalni ram 14" |
| Amortizer | FS prednji amortizer |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 24" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 24" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji oslonac za parkiranje bicikla |