MAX bicikl za odrasle Gino AFSL 27 plava
15 %
15 %
Akcija traje od 23.05.2026 do 22.06.2026
Cena sa PDV-om. U cenu nisu uračunati troškovi isporuke
MAX bicikl za odrasle Gino AFSL 27 plava
Šifra artikla: 63509108
Molimo Vas unesite neophodne podatke, kako biste dobili odgovor na kreirani upit. Odgovor šaljemo na unetu mail adresu.
* Rok isporuke za online kupovinu 2-5 radnih dana.
* Pomoć prilikom kupovine: 034 / 617 1297 radnim danima od 08-16H
* Kako obaviti online kupovinu?
MAX bicikl za odrasle Gino AFSL 27 plava je opremljen AFSL aluminijumskim prednjim amortizerom sa mogućnošću zaključavanja, što omogućava prilagođavanje vožnje različitim terenima. Ima visokokvalitetne Wanda gume dimenzija 27.5" × 1.95 koje pružaju dobro prianjanje i stabilnost. Prednje i zadnje disk kočnice obezbeđuju snažno i sigurno kočenje, dok aluminijumske duple felne od 27.5" doprinose čvrstoći i izdržljivosti. MTB tip upravljača omogućava bolju kontrolu i sportsku vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom olakšava prilagođavanje različitim uslovima na putu i terenu. Bicikl poseduje VADER sedište i novi quick release sistem za brzo i jednostavno podešavanje visine sedišta, što ga čini praktičnim i udobnim za korišćenje. Ovaj bicikl sa 27.5" točkovima je namenjen tinejdžerima i odraslima, približno visine od oko 160 do 180 cm, i idealan je za vožnju po gradu, asfaltu, parkovima, kao i po lakšem i srednje zahtevnom terenu i makadamu.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Aluminijumski ram 17" |
| Amortizer | AFSL aluminijumski prednji amortizer sa zaključavanjem |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 27,5" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 27,5" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji potporni stalak za parkiranje bicikla |
MAX bicikl za odrasle Gino AFSL 27 plava je opremljen AFSL aluminijumskim prednjim amortizerom sa mogućnošću zaključavanja, što omogućava prilagođavanje vožnje različitim terenima. Ima visokokvalitetne Wanda gume dimenzija 27.5" × 1.95 koje pružaju dobro prianjanje i stabilnost. Prednje i zadnje disk kočnice obezbeđuju snažno i sigurno kočenje, dok aluminijumske duple felne od 27.5" doprinose čvrstoći i izdržljivosti. MTB tip upravljača omogućava bolju kontrolu i sportsku vožnju, a SHIMANO F index menjač sa 21 brzinom olakšava prilagođavanje različitim uslovima na putu i terenu. Bicikl poseduje VADER sedište i novi quick release sistem za brzo i jednostavno podešavanje visine sedišta, što ga čini praktičnim i udobnim za korišćenje. Ovaj bicikl sa 27.5" točkovima je namenjen tinejdžerima i odraslima, približno visine od oko 160 do 180 cm, i idealan je za vožnju po gradu, asfaltu, parkovima, kao i po lakšem i srednje zahtevnom terenu i makadamu.
Napomena: Bicikl se prodaje bez početnog (nultog) servisa. Zbog sigurnosti i dugotrajnosti bicikla, preporučuje se obavljanje nultog servisa. Kupac samostalo snosi troškove početnog servisa, redovnog i dodatnog održavanja nakon kupovine. Bicikl se isporučuje u fabričkom pakovanju. Zbog transporta, pedale i upravljač nisu pričvršćeni.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Ram | Aluminijumski ram 17" |
| Amortizer | AFSL aluminijumski prednji amortizer sa zaključavanjem |
| Gume | Visokokvalitetne Wanda gume 27,5" × 1.95 |
| Kočnice | Prednje i zadnje DISK kočnice |
| Ručice kočnica | Polu-aluminijumske ručice kočnica |
| Felne | Aluminijumske duple felne 27,5" |
| Srednja osovina | Zatvoreni kasetni sistem |
| Pedale | Pedale sa ugrađenim ležajevima |
| Upravljač | MTB tip upravljača |
| Menjač | SHIMANO F index |
| Broj brzina | 21 brzina |
| Sedište | VADER sedište |
| Podešavanje sedišta | Quick release sistem |
| Oslonac | Zadnji potporni stalak za parkiranje bicikla |