VILLAGER akumulatorska udarna bušilica VLP 8220 brushless
VILLAGER akumulatorska udarna bušilica VLP 8220 brushless
Šifra artikla: 63610286
Molimo Vas unesite neophodne podatke, kako biste dobili odgovor na kreirani upit. Odgovor šaljemo na unetu mail adresu.
* Rok isporuke za online kupovinu 2-5 radnih dana.
* Pomoć prilikom kupovine: 034 / 617 1297 radnim danima od 08-16H
* Kako obaviti online kupovinu?
VILLAGER akumulatorska udarna bušilica VLP 8220 brushless je snažna i profesionalna akumulatorska udarna bušilica namenjena za bušenje i zavrtanje u različitim materijalima, uključujući drvo, metal, plastiku, ciglu i beton. Zahvaljujući brushless motoru bez četkica, uređaj pruža veću efikasnost, duži radni vek i manje zagrevanje tokom intenzivnog rada. Maksimalni obrtni moment od čak 150 Nm omogućava lako izvođenje zahtevnih zadataka, dok dve mehaničke brzine pružaju preciznu kontrolu pri bušenju i zavrtanju. Brzina rada dostiže do 2200 obrtaja u minuti, uz mogućnost udarnog bušenja sa do 35200 udaraca u minuti, što ovu bušilicu čini pogodnom i za rad u cigli i betonu. Opremljena je metalnim futerom bez ključa kapaciteta 13 mm, koji omogućava brzo i sigurno postavljanje nastavaka i burgija. Dodatnu stabilnost i sigurnost tokom rada pruža pomoćna ručica sa elektronskim žiroskopom, posebno pri radu pod opterećenjem. Maksimalna dubina bušenja iznosi 65 mm u drvetu, 13 mm u metalu i 16 mm u betonu. Bušilica koristi Fuse 18 V Li-ion baterije različitih kapaciteta, pri čemu vreme rada zavisi od jačine baterije, dok su preporučeni punjači 2.4A, 4.5A i 2x4.5A. Alat se isporučuje bez baterije i punjača, što ga čini idealnim izborom za korisnike koji već poseduju Villager Fuse sistem alata i baterija.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske bušilice / zavijači |
| Tip baterije | Fuse 18 V, Li-ion |
| Nominalni napon | D.C. (jednosmerni) 18 V |
| Maksimalni obrtni moment | 150 N·m |
| Broj brzina | Dve – mehaničke |
| Brzina u praznom hodu | Velika: 0–2200 rpm / Mala: 0–550 rpm |
| Broj udaraca | 0–8800 u/min / 0–35200 u/min |
| Kapacitet stezne glave (futera) | 13 mm (1/2”) metalni futer bez ključa |
| Dubina bušenja – drvo | 65 mm |
| Dubina bušenja – metal | 13 mm |
| Dubina bušenja – beton | 16 mm |
| Obrtni moment | 150 Nm |
VILLAGER akumulatorska udarna bušilica VLP 8220 brushless je snažna i profesionalna akumulatorska udarna bušilica namenjena za bušenje i zavrtanje u različitim materijalima, uključujući drvo, metal, plastiku, ciglu i beton. Zahvaljujući brushless motoru bez četkica, uređaj pruža veću efikasnost, duži radni vek i manje zagrevanje tokom intenzivnog rada. Maksimalni obrtni moment od čak 150 Nm omogućava lako izvođenje zahtevnih zadataka, dok dve mehaničke brzine pružaju preciznu kontrolu pri bušenju i zavrtanju. Brzina rada dostiže do 2200 obrtaja u minuti, uz mogućnost udarnog bušenja sa do 35200 udaraca u minuti, što ovu bušilicu čini pogodnom i za rad u cigli i betonu. Opremljena je metalnim futerom bez ključa kapaciteta 13 mm, koji omogućava brzo i sigurno postavljanje nastavaka i burgija. Dodatnu stabilnost i sigurnost tokom rada pruža pomoćna ručica sa elektronskim žiroskopom, posebno pri radu pod opterećenjem. Maksimalna dubina bušenja iznosi 65 mm u drvetu, 13 mm u metalu i 16 mm u betonu. Bušilica koristi Fuse 18 V Li-ion baterije različitih kapaciteta, pri čemu vreme rada zavisi od jačine baterije, dok su preporučeni punjači 2.4A, 4.5A i 2x4.5A. Alat se isporučuje bez baterije i punjača, što ga čini idealnim izborom za korisnike koji već poseduju Villager Fuse sistem alata i baterija.
| Karakteristike | Vrednosti |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske bušilice / zavijači |
| Tip baterije | Fuse 18 V, Li-ion |
| Nominalni napon | D.C. (jednosmerni) 18 V |
| Maksimalni obrtni moment | 150 N·m |
| Broj brzina | Dve – mehaničke |
| Brzina u praznom hodu | Velika: 0–2200 rpm / Mala: 0–550 rpm |
| Broj udaraca | 0–8800 u/min / 0–35200 u/min |
| Kapacitet stezne glave (futera) | 13 mm (1/2”) metalni futer bez ključa |
| Dubina bušenja – drvo | 65 mm |
| Dubina bušenja – metal | 13 mm |
| Dubina bušenja – beton | 16 mm |
| Obrtni moment | 150 Nm |