KZUBR akumulatorske makaze za orezivanje KBLES-21V-40
Šifra artikla: 63950129
Šifra artikla: 63950129
14.480,00 RSD
10 %
13.032,00 RSD
Ušteda: 1.448,00 RSD
10 %
Akcija traje od 23.04.2026 do 22.05.2026
Cena sa PDV-om. U cenu nisu uračunati troškovi isporuke
KZUBR akumulatorske makaze za orezivanje KBLES-21V-40 namenjene su profesionalnom i hobi orezivanju voća, vinove loze i ukrasnog bilja. Opremljene su snažnim brushless motorom bez četkica koji obezbeđuje pouzdan, tih rad i dug vek trajanja, kao i sečivo koje omogućava rez grana do Ø40 mm. U kompletu dolaze dve litijum-jonske baterije od 21 V / 2.0 Ah i punjač, uz brzo punjenje od samo 60 minuta. Ergonomski dizajn i odličan odnos snage i mobilnosti čine ove električne litijumske makaze idealnim izborom za efikasan rad na terenu.
Motor: Brushless (bez četkica)
Ulazni napon: 110–240 V
Frekvencija: 50/60 Hz
Vreme punjenja: 60 min
Baterije: 2 × Li-Ion, 21 V / 2.0 Ah
Tip:električne litijumske makaze za voće
Isporuka: 2 baterije + punjač
Motor: Brushless (bez četkica)
Ulazni napon: 110–240 V
Frekvencija: 50/60 Hz
Vreme punjenja: 60 min